Интер с важна победа над Шериф (видео)

Интер победи Шериф Тираспол с 3:1 като гост в среща от група D на Шампионската лига и нанесе второ поредно поражение на хита в турнира.

Първата част предложи владеене на топката и по-често опити на Интер да стигне до вратата на съперника, като Един Джеко и Лаутаро Мартинес на два пъти пропуснаха за "синьо-черните". Лаутаро дори нацели греда.

В 54-ата минута Брозович получи пред наказателното поле, финтира защитник и със силен удар откри резултата.

Малко повече от десет минути след това Милан Шкриниар вкара за 2:0 с мощен шут.

В 83-ата минута Интер довърши съперника с трети гол. Алексис Санчес се възползва от грешка на защитник пред наказателното поле, отне топката и с удар под гредата направи резулата класически. В продължението на срещата Адама Траоре оформи крайното 3:1.

С тази победа Интер изпревари днешния си съперник и излезе на 2-ото място в класирането със 7 точки. Шериф пък вече е 3-и с 6 точки.