Късен обрат за Атлетико в мач, в който нищо не липсваше (видео)

Атлетико Мадрид обърна Милан с 2:1 в изключително драматичен мач от втория кръг в група "В" на Шампионската лига. "Росонерите" бяха близо до първата си победа в турнира след пауза от 7 години, но допуснаха два късни гола.

В 20-ата минута Браим Диас намери с пас по конец Радафаел Леао, който стреля в долния ляв ъгъл и не остави шансове за Облак и така резултатът бе открит.

Малко по-късно Франк Кесие, който вече имаше картон, игра грубо срещу Йоренте и Джунейт Чакър го изгони. В края на първата част се откри страхотен шанс за Суарес. Той стреля от наказателното поле, но ударът му премина над вратата.

Малко след почивката Кондогбия пропусна отличен шанс, ударът му премина покрай лявата греда. След него пропуск направи отново Суарес.

Драмата обаче бе в края. В 85-ата минута Антоан Гризман изравни. Изстрелът му в долния ляв ъгъл даде надежди и за пълен обрат. В добвеното време резервата Калюлю игра с ръка и реферът даде дузпа, която Луис Суарес превърна в гол, оформяйки крайния резултат в този страхотен мач.