Виляреал и Аталанта поделиха по два гола и по точка, Лил и Волфсбург не си вкараха

Виляреал и Аталанта направиха интересен мач, който обаче остана без победител. Двата тима завършиха наравно - 2:2 в първия им двубой от груповата фаза на Шампионска лига.

Фройлер даде аванс на гостите още в 6-ата минута, но малко преди почивката Тригерос изравни, Обратът бе факт, когато  Данжума успя да вкара за "Жълтата подводница" в 73-ата минута. Точно десет по-късно обаче Госенс изравни и спаси точката за тима си. Малко след това Коклен бе изгонен и домакините бяха принудени да доиграят мача с човек по-малко. Въпреки това до края нов гол не падна.

В друг интересен мач, игран по същото време - Лил и Волфсбург също завършиха наравно, но без отбелязан гол - 0:0. В 63-ата минута Джон Антъни Брукс бе изгонен от рефера и така гостите бяха  в числено намален състав до края на мача. Въпреки това те успяха да си спечелят точка като за старт на тази фаза на надпреварата.