Мура и Лудогорец оставиха всичко най-интересно за реванша (видео)

Лудогорец завърши наравно - 0:0 при визитата си на словенския шампион Мура в първи мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Разградчани могат да съжаляват, тъй като имаха няколко добри възможности и можеха да се поздравят и с победата.

Икоко и Сотириу бяха близо до гола през първата част, но шутовете им минаха над вратата. Домакините също имаха едно доста добро положение, като на Кахлина му се наложи да спасява вратата си след диагонален удар на нападател на Мура.

В 50-ата минута на Кристиан Кахлина му се наложи да се намесва след удар на Бобичанец. Най-чистата ситуация след почивката бе пред Климен Щурм, чийто удар мина на сантиметри от гредата. В 77-ата минута Елвис Ману, който се бе появил като резерва, стрела опасно, но ударът му облиза гредата на съперника.

В 84-ата минута Жига Коус уцели напречната греда. В крайна сметка всичко ще се реши на реванша в Разград.