Лудогорец продължава напред в ШЛ (видео)

Лудогорец записа втори пореден успех с 1:0 над Шахтьор Солигорск. Преди седмица разградчани се наложиха с минимална победа на българска земя, а днес спечелиха с този резултат и при символичната си визита в Белград в срещата-реванш от първия предварителен кръг на ШЛ. Така с общ резултат - 2:0 от двете срещи продължава напред. В следващия кръг Лудогорец ще играе срещу словенският първенец Мура.

Иначе в днешния мач двата тима играха предпразливо, като през първата част си размениха по едно опасно положение, но без гол. Такъв все пак падна в 71-ата минута, когато Каули получи дълъг пас и изведе отлично Десподов, който се озова очи в очи с Гутор и без особени проблеми реализира след фалцов удар - 1:0. Това се оказа достатъчно за успеха на Лудогорец.