Чилуел: Не очаквайте да се отпуснем

Защитникът на Челси Бенджамин Чилуел сподели очакванията си от реванша в четвъртфиналите на Шампионска лига с Порто.

"Още преди първата среща с Порто знаехме много добре, че ще има много силова борба. Получихме сериозен съперник и нашият мениджър направи всичко възможно да се отнасем с уважение към Порто. Залогът  е билет за полуфиналите. Можете да бъдете спокойни, че не трябва да очаквате от нас да се отпуснем.

Двата важни гола като гост имат роля. Досега свършихме само половината от работата си. Но, разбира се, дори не можехме да си мечтаем за по-успешен резултат от първия мач", заяви Чилуел.

Първата четвъртфинална среща завърши с победата на английския отбор с резултат 2: 0.

Реваншът Челси - Порто ще се проведе утре, 13 април, на стадион "Рамон Санчес Писхуан" в Севиля.