Клоп заподозря Брих в неприязън към Мане

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заподозря съдията Феликс Брих в лична неприязън към нападателя на "червените" Садио Мане след поражението с 3: 1 от Реал Мадрид в четвъртфинален мач от Шампионска лига.

27 секунди преди Марко Ансенсио да отбележи за 2: 0 за Реал Мадрид, Лукас Васкес - като последен защитник - събори Мане на земята близо до собственото си наказателно поле, но Брих остана безмълвен, позволявайки играта да продължи.

В края на второто полувреме Брих отново игнорира груба игра срещу Садио, а след последния съдийски сигнал Клоп веднага отиде да се оплаче на сънародника си и също така изрази недоволството си пред пресата.

"Мисля, че съдията бе несправедлив спрямо Садио. Според мен това е нещо лично. Не разбирам какво направи съдията. Не казвам, че загубихме заради него, но нормалното съдийство е всичко, от което се нуждаете. Когато Садио не падаше, той не получаваше нищо", заяви Клоп.