Гуардиола: Отиваме в Дортмунд за да победим

Мениджърът  на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола коментира резултата от първия мач от четвъртфиналите на Шампионската лига срещу Борусия Дортмунд (2: 1).

"По-добре е да спечелиш, отколкото да завършиш наравно. Участваме в Шампионска лига за да побеждаваме. Отборът изигра второто полувреме много по-добре, имаше наистина опасни моменти, но не успяха да ги реализираме.

Противникът е силен, има отлични футболисти. Ще бъде трудно да наложим собствената си игра, но имаме предимство. Нека да прегледаме мача, да направим някои промени и ще заминем за Дортмунд, за да спечелим. Борусия Дортмунд е типичен клуб в Шампионската лига. Силен противник, но ще направим всичко, за да победим. Ще анализираме представянето си", заяви Гуардиола.