Лопетеги: Не заслужавахме да загубим

Старши- треньорът на Севиля Хулиен  Лопетеги коментира поражението с 3:2 в първия мач от 1/8-финалите на Шампионска лига с Борусия Дортмунд.

"Не е добър резултат. Поражението у дома срещу Дортмунд не може да бъде положително, но все още имаме един мач и възнамеряваме да използваме тази възможност. Ще полетим с претенции и надежди за успех. Не заслужавахме да загубим, но те имат един от най-добрите играчи в света, който промени всичко.

Отборът презареди по време на почивката. Изцедихме всичко, което можахме и намерихме възможности за възстановяване. Ще трябва бързо да се възстановим и да се изправим за предстоящите битки. Заслужавахме равенство, още един отбелязан гол. През първото полувреме бяхме наказани всеки път при проникване в наказателното ни поле", заяви Лопетеги.