Руди Гарсия: Байерн е щастлив, че ни победи

Старши- треньорът на Олимпик Лион Руди Гарсия коментира поражението с 3:0 от Байерн Мюнхен в полуфиналите на Шампионска лига.

"Трябваше да поведем през първото полувреме, но Гнабри се отличи  благодарение на индивидуалните умения. Остава чувство за несправедливост, дори имайки предвид, че не се отказахме през  второто полувреме. След почивката играхме по-широко, изглеждахме по-добре.

Можехме да отбележим гол през второто полувреме, но Нойер спаси отбора си. Байерн не се чувстваше спокойно, така че ми се струва, че те са щастливи от това, че ни победиха. Разочаровани сме от резултата, дори да можем да се гордеем с това, колко тичахме. В началото на срещата нямахме късмет, защото имахме два страхотни момента, а не ги реализирахме", заяви Гарсия.

Победата над Лион позволи на Байерн да стигне до финала на Шампионската лига, където ще се изправи срещу ПСЖ. Решаващият мач на турнира ще се проведе на 23 август в Лисабон.