Емери: Бих сменил съдията в реванша с Барселона

Бившият старши- треньор на Пари Сен Жермен Унай Емери разказа какво би искал да промени в реванша от 1/8-финалите на Шампионска лига сезон-2016/2017 с Барселона (1: 6).

"Имаше много подробности, които могат да бъдат проучени в този мач. Но ако изберете едно нещо, бих сменил арбитра и всичко. Наскоро гледах повторение на този мач, защото попаднах на него, сменяйки  каналите. Гледах от 50-ата до 82-ата минута. Губехме с 3:0, върнахме един гол, а след това имаше ситуация един на един, когато Кавани удари вратаря. Ди Мария не получи чиста дузпа. В 82-ата минута Ди Мария фаулира срещу Неймар, което доведе до гол.

Тогава спрях да гледам. Видях, че един от нашите лидери, който страдаше от контузии през целия сезон, просто се вкопчи в резултата. Може би си струваше да го заменим. Подобни подробности може да не бъдат забелязани по време на мача", заяви Емери.