Роналдо за Шампионска лига: Това е моят турнир

Нападателят на Ювентус Кристиано Роналдо сподели емоциите си, след победата над  Байер Леверкузен (2:0) в мач от шестия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.

"Още една вечер в Шампионска лига. Това e моят турнир, обичам го. Обичам да играя в този турнир. Но най-важното е отборът. През второто полувреме бяхме страхотни, играхме добре и вкарахме два пъти.

През второто полувреме играхме и пресирахме по-високо, действахме по-уверено и в резултат създадохме повече положения за гол. Физически отборите са в страхотна форма, през второто полувреме контролирахме играта.

Заехме първо място в групата, без да загубим нито един мач. Така че сме много доволни и се чувстваме уверени.

Плейофите ще бъдат сложни. В тази група имаше трудни съперници, но ние гледаме напред и сме уверени. Изключително уважаваме всеки отбор и разбираме, че жребият  ще бъде труден. Нека да видим какво ще се случи", заяви Роналдо.