Стадион: "Тотнъм Стейдиъм“, Лондон
Дата: 26.11.2019 г.
Час: 22:00
Съдия: Георги Кабаков

Тотнъм отново се разправи със сръбския първенец Цървена звезда в четвърти мач от груповата фаза на групите в Шампионската лига. Този път финалистът от последното издание на надпреварата спечели с 4:0 насред Белград след голове на Ло Селсо, Ериксен и Сон за англичаните. В 34-ата минута Тотнъм вкара уникален гол, който трудно може да се опише с думи, след поредица от удари в гредите, рикошети и грешки, но в крайна сметка Ло Селсо успя да намери мрежата за 1:0. В 57-ата минута Деле Али намери Сон в наказателното поле и с мощен удар той наказа вратаря в близкия ъгъл за 2:0. Отново Сон в 61-ата минута бе намерен на празна врата от Дани Роуз за 3:0 с успоредно подаване. В 85-ата минута за категоричното 4:0 гол добави и Кристиан Ериксен.

Така "шпорите“ се утвърдиха на 2-ото място и имат 7 точки, като са на пет зад лидера Байерн и с четири повече от Цървена звезда.

В дебютния двубой за Жозе Моуриньо начело на тима в Шампионската лига аут са Лорис, Вертонген и Ламела.

Отборът на Олимпиакос допусна трета загуба в най-престижния клубен турнир. Този път "червено-белите“ отново отстъпиха от Байерн Мюнхен, само че този път с 0:2. Така най-титулуваният гръцки тим продължава да няма победа и е само с 1 точка, заемайки последната 4-та позиция. По всичко личи, че целта пред хората на Педро Мартинс ще е да разчитат на успех в прекия двубой за третото място, тъй като в последния кръг от групите Олимпиакос ще домакинства на Цървена звезда.

Фортунис е аут за визитата в северен Лондон.

Прогноза: Тотнъм – Олимпиакос 3:0

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!