Лампард: Изненадан съм, че съдията даде само 4 минути

Мениджърът на Челси Франк Лампард коментира резултата от мача с Аякс от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, по време на който неговият отбор успя да заличи пасива от 1:4 до крайното 4:4.

"Трудно е да се каже нещо за мача. Какво изобщо има за анализ? Луда игра. Мисля, че ние сме тук само заради това - да забавляваме хората. Всеки, който е гледал срещата, трябва да каже: "Леле, ето това е футбол".  Голямо уважение към Аякс за спектакъла.

Не мисля, че някой  някога е участвал в подобна игра. Два автогола през първото полувреме ... По време на почивката казах, че ще бъде 3: 3 или 4: 4 - видях, че все още сме в играта. Нападахме опасно, така че усетих, че головете  ще дойдат.

По принцип не съм много доволен от играта - това е Шампионска лига и броят на грешките бе твърде голям.

Червените картони? Не мога да говоря за това, защото не съм гледал нито един от епизодите. Знаете ли, по време на почивката със сигурност бих се съгласил на равенството, но сега има малко разочарование. Също така съм изненадан, че съдията даде само четири минути добавено време", заяви Лампард.