Стадион: "Райко Митич“, Белград
Дата: 06.11.2019 г.
Час: 22:00
Съдия: Карлос Дел Серо

Тотнъм размаза Цървена звезда с 5:0 и така да постигна първата си победа в състезанието. В 9-ата минута Кейн изведе Тотнъм напред след центриране от корнер на Ламела на главата на нападателя за добър удар в далечния ъгъл и 1:0. В 16-ата минута Ламела асистира отново за Сон и неговия гол от близо. Последва нов гол на Сон в 44-ата минута, когато Ндомбеле го изведе сам срещу вратаря за 3:0. След почивката Ламела също вкара в 57-ата минута когато получи центриране от Орие, пое топката с гръб към вратата и със завъртане реализира за 4:0. 5:0 направи Хари Кейн в 72-ата минута с прецизен удар в долния десен ъгъл.

Финалистът от последното издание на надпреварата има 4 пункта и за момента е на 2-ро място в класирането, а предстоящия съперник е 3-ти с точка по-малко.

Отсъстващ за домакините е единствено Йовичич.

Гостите от Лондон пък са без Лорис, а Вертонген и Ламела са под въпрос. Очаква се звездата на "шпорите“ Хари Кейн да успее да се възстанови за визитата на негостоприемната "Мала Маракана“.

Прогноза: Цървена звезда – Тотнъм 1:1

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!