Стадион: "Алианц Арена“, Мюнхен
Дата: 06.11.2019 г.
Час: 19:55
Съдия: Паве Рачковски

Байерн Мюнхен стигна до труден обрат за крайното 3:2 за над Олимпиакос. В 23-ата минута на срещата домакините поведоха чрез Ел-Араби, и с помощта на технологията на гол линията за 1:0. Левандовски изравни 10 минути след това когато добави за 1:1 при спасяване на удар на Мюлер. Във втората част отново Левандовски оформи пълен обрат в 62-ата минута след свалена топка от Мюлер и преглед с ВАР на ситуацията за засада - 2:1. Кристиан Толисо оформи 3:1 в 75-ата минута с фалцов удар, а Гилерме върна за домакините 4 минути след това за крайното 3:2.

С победата Байерн остава перфектен с 9 точки, Тотнъм има 4, Звезда има 3 т. и Олимпиакос е с 1 т.

Сюле, Ернандес и Арп са контузени за домакините.

Фортунис пък е единственият отсъстващ за гранда от Пирея.

Интересен факт от статистиката е, че Байерн има поне три гола в последните си три мача от Шампионската лига. Очаквано баварците са спечелили предишните три двубоя срещу Олимпиакос.

Въпреки треньорската рокада в редиците на домакините, която бе извършена в навечерието на мача, Байерн си остава фаворит.

Прогноза: Байерн Мюнхен – Олимпиакос 2:1

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!