Фавър: Не може да се надяваш на много шансове за гол срещу Интер

Наставникът на Борусия Дортмунд Люсиен Фавър сподели мнение за мача с Интер от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, който завърши при резултат 2:0 за "нерадзурите".

"Първото полувреме в представянето ни бе  солидно. Жалко, че изпуснахме положения. Нямахме много моменти, но като цяло играта изглеждаше добре. Търпеливо очаквахме своя шанс, като същевременно не давахме на противника много място за контраатаки. Пред вратата  на Интер имаше сто процентов момент, който не можахме да използваме  както трябва.

Компактната игра бе част от нашия план. Искахме да играем по такъв начин, че да оказваме натиск върху противника в подходящите моменти. Беше невъзможно да се разчита на огромен брой шансове за гол в мача срещу такъв противник", заяви Фавър.