Интер с важен успех срещу Дортмунд

Интер постигна ценна победа над Борусия Дортмунд с 2:0 в двубой от 3-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига в група F. Тимът от Милано откри резултата в 22-ата минута на двубоя, след като Лаутаро Мартинес се оказа на голова позиция и откри резултата. Съдията се консултира с ВАР и призна попадението.

В 82-рата минута Интер получи правото да изпълни дузпа, но Лаутаро Мартинес не успя да вкара след страхотно спасяване на Ханданович. В самия край на срещата Антонио Кандрева успя да вкара втори гол за "нерадзурите", осигурявайки спокойствие на съотборниците си в заключителните секунди от двубоя.

След този успех италианският тим заема второто място с актив от 4 точки, колкото имат и германците. Лидер е Барселона, а четвърти е Славия Прага.