Стадион: "Тотнъм Стейдиъм“, Лондон
Дата: 22.10.2019 г.
Час: 22:00
Съдия: Марко Гида

Тотнъм прие Байерн Мюнхен в срещата от втория кръг на Шампионска лига и бе унизен със 7:2. В 12-ата минута резултатът бе открит от Сон за Тотнъм, когато Сисоко изведе нападателя в наказателното поле за добър удар в далечния ъгъл на вратата и 1:0. Само 3 минути обаче трябваха на Джошуа Кимих да изравни. В 45-ата минута Левандовски вкара красив гол за 2:1 и направи обрат в срещата за гостите. Във втората част Байерн продължи с 3:1 от Гнабри. Две минути след това отново Гнабри резализира за 4:1. 4:2 направи Кейн с перфектна дузпа в 61-ата минута, а Гнабри оформи хетрика си в 83-ата за 5:2. Четири минути след това Левандовски вкара отново за 6:2, а крахът бе пълен когато в 89-ата минута резултатът стана 7:2 за Байерн, а Гнабри вкара 4-тия си гол.

Така финалистът от последното издание на надпреварата продължава да няма победа и в момента "шпорите“ са с 1 точка.

Капитанът Лорис е контузен, а Ло Селсо и Сесеньон са под въпрос.

След като започна с поражение с 0:3 от Байерн Мюнхен, сръбския първенец Цървена звезда записа победа в предишния кръг. В него "звездашите“ сразиха с 3:1 у дома побратимения тим на Олимпиакос. Хората на Владан Милойевич осъществиха пълен обрат и след успеха сърбите са на 2-ро място във временното класиране с актив от 3 точки.

Контузени преди визитата в Лондон са Боаке, Йовичич и Гайич.

Прогноза: Тотнъм – Цървена звезда 2:1

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!