Зидан: Влошихме положението си

Старши-треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан коментира резултата от мача от 2-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига с Брюж (2: 2).

"Резултатът от мача е лош, но играчите реагираха добре на ситуацията. Не мога да бъда доволен от резултата от първото полувреме. Отборът никога не бе провеждал  толкова зле 45 минути от срещата, но бях окуражен от реакцията на играчите. Имахме възможност да спечелим, но се радвам, че успяхме да вземем  една точка.

Първият допуснат гол - това е смях. Започнахме мача слабо и не бяхме концентрирани върху силните места на противника.

По време на почивката казах, че имаме 45 минути да поправим ситуацията. През второто полувреме отношението ни към играта се подобри, отборът повече искаше да спечели.

Нека видим какво ще се случи след това. Да, влошихме положението си, но ще продължим да се борим", заяви Зидан.