Клоп: Не мисля, че там имаше дузпа

Клоп: Не мисля, че там  имаше дузпа

Мениджърът  на Ливърпул Юрген Клоп е уверен, че Наполи не би трябвало да получи дузпа в мача с неговия отбор снощи.

"Червените" започнаха защитата  титлата си  в Шампионска лига с поражение 2: 0 в Неапол. Повратният момент на този мач бе отсъждането на дузпа 10 минути преди края, когато Хосе Кайехон падна в наказателното поле след единоборство с Анди Робъртсън.

Немският специалист  не е съгласен с назначаването на 11-метровия наказателен удар, но има претенции и към собствения си отбор.

"Трябва да  е болезнено, защото имахме шанс да вкараме. Играта бе открита, с много контраатаки, но не ги завършихме и това е проблемът.

През второто полувреме играта беше дива: ние се носехме по терена, те се носеха по терена.

Не мисля, че там  имаше дузпа. Лично за мен е ясно и очевидно, че нямаше дузпа. Играчът падна преди контакта, но не можем да го променим.

Показахме много добър футбол, но не смачкахме противника. Контролирахме играта на моменти, но в крайна сметка нямахме достатъчно шансове. Взехме грешни решения и трябва да се примирим с резултата. Много често при нас не се получаваше последния пас", заяви Клоп.