Мартин Йол: Доволни сме на равенството

Старши треньорът на Аякс Мартин Йол изрази удовлетворението си от равенството 1:1 с Милан и отбеляза, че футболистите му са излезли за победа и през първата част са играли добре, но не са издържали в същото темпо до последния съдийски сигнал.

„Разбира се, мен ме устройваше и победата, но може да сме доволни и на равенството. През първата част играхме много силно, но ни остана само да се надяваме, че така може да играем до последния съдийски сигнал. Безкрайно много може да разсъждаваме за това, как да се реабилитираме за загубата в Мадрид, но да го направим е съвсем друго нещо. Много съжалявам, че Анит напусна терена с контузия - точно тогава Милан изравни, когато оказваха медицинска помощ на защитника ни. През второто полувреме не успяхме да усложним живота на нашия съперник, а в края на мача вратаря ни спаси от загуба. Трудно ще бъде да заемем едно от първите две места в групата, но при успешен изход срещу Оксер отново ще имаме своите шансове", цитира официалният сайт на УЕФА думите на Йол.