Кейн: Тотнъм показа характер

Нападателят на Тотнъм Хари Кейн коментира победата над Аякс (3: 2) във втория мач от полуфиналите в  Шампионска лига.

"Това бе просто невероятен мач. Не започнахме много добре, позволихме на Аякс да играе собствен футбол и те вкараха два гола. По време на почивката имахме разговор. Казваме си един на друг, че имаме 45 минути, за да променим всичко. Не се тревожехме за умората, тъй като този мач може да бъде един от последните за нас този сезон. Когато Ян удари в напречната греда, веднага помислих, че това не е нашата вечер, но Лукас я направи наша.

Знаехме, че не играем добре. Разберете, че трябва да реализираме положенията, ако се появят такива. Лукас използваше шансовете си. Ливърпул намери начин да победи Барселона, а ние намерихме начин да победим Аякс. Сега трябва да помислим за финала.

Просто нямам думи. Гледах мача и си помислих какво мога да направя на терена. Не можете да се откъснете от тази мисъл. Момчетата показаха характер, играеха с душа и воля за победа. Знам какво означава това постижение за нашия клуб", заяви Кейн.