Клоп: С нетърпение очаквам сблъсъка с Барселона

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира победата с 4:1 на отбора си в мача-реванш от четвъртфиналите на Шампионската лига с Порто.

"Имахме моменти, не толкова много, но се възползвахме от тях. Имахме нужда от Алисон и неговите спасявания. През второто полувреме натискът на Порто спадна и за нас стана по-лесно  да контролираме играта.

Знаехме, че те няма да могат да играят целия мач със същия натиск, който демонстрираха в първите 30 минути, затова използвах Фирмино и Хендерсън през второто полувреме.

Според мен, ние сме единствените сред полуфиналистите, които успяха да достигнат до този етап през миналия сезон. Аз ще играя за първи път срещу Барселона в официални мачове и с нетърпение ги очаквам", заяви Клоп.