Тен Хаг: Аякс доминираше през повечето време

Старши-треньорът  на Аякс Ерик тен Хаг коментира резултатите от първия мач от 1/4 -финалите на Шампионска лига, който завърши при резултат 1:1.

"Известно е, че резултат 1: 1 не е резултатът, който очаквате в домашен мач, но все пак е добър резултат. Последния път загубихме у дома с 2:1, но след това победихме Реал. Все още всичко е възможно. Доминирахме през по-голямата част от мача, бяхме спокойни, когато получихме топката и имахме страхотни моменти, които да реализираме.

Ювентус бързо отива в контраатака, така че всяка грешка довеждаше до опасни ситуации в нашето наказателно поле. Така падна първият гол. По време на почивката казах, че трябва да продължим да се движим напред, да упражняваме натиск и да принуждаваме противника да прави грешки", заяви Тен Хаг.