Женезио: Меси е неудържим

Старши-треньорът на Олимпик Лион Бруно Женезио  о коментира резултата от мача-реванш от 1/8- финалите на Шампионска  лига с Барселона. Напомняме, че каталунците победиха съперника си с 5:1 и се класираха за следващата фаза на турнира.

"Полувремената се получиха различни. През първото не успяхме да се справим с натиска на Барселона, а във второто  играхме по-добре и вкарахме, с което  възвърнахме надеждата. Но след това Барса постигна трети гол и реши всички въпроси.

Барселона грамотно ни притискаше към вратата. Ние възнамерявахме да играем по-високо и в този смисъл нещата вървяха по-добре в началото на второто полувреме. Усетихме, че всичко е възможно, но след това загубихме топката в средата на терена  и пропуснахме третия гол.

Меси игра в класическия си режим от Шампионска лига Той е гений и способен да прави неща, които другите не могат да направят. Понякога той е просто неудържим", заяви Женезио.