Тедеско: Това е най-лошия ми мач с Шалке 04

Старши-треньорът  на Шалке  04 Доменико Тедеско обобщи резултата от мача  с Манчестър Сити снощи.

"Можете да си представите как се чувствам. Ужасно. Много съм разочарован. Няма смисъл да се оправдаваме.

Играхме добре в продължение на 30 минути, но след като пропуснахме първия гол, рязко се предадохме. През второто полувреме  трябваше да покажем повече смелост. Ние се разпаднахме. Това беше най-лошият ни мач откакто станах треньор на Шалке 04.

Ако бяхме загубили с 2:0 или с по-малка разлика, бихме могли да анализираме нашата ефективност. А  с такова поражение е по-добре просто да забравите всичко възможно най-бързо. Следващите няколко седмици ще бъдат много трудни.

Разбира се, че боли. Но затова съм тук - не само в добри времена, но и в ситуации, в които не е толкова забавно", заяви Тедеско.