Бонучи: Извинявам се на тези, които празнуваха нашата загуба

Защитникът на Ювентус Леонардо Бонучи коментира резултата от мача от 1/8 -финала на Шампионска лига с Атлетико Мадрид (3: 0).

"Това е чудесен ден за всички фенове на Ювентус. Мнозина отбелязаха нашето поражение предварително и аз им се извинявам. Юве винаги отговаря на терена. Днес влязохме в мача с правилното отношение, а  феновете станаха нашият 12-ти играч.

Ние имахме намерение да атакуваме фланговете с подкрепата на крайните защитници. Мисля, че тази тактика донесе определени проблеми на противника. Подобни постижения мотивират за по-нататъшна усилена работа. Завръщането се оказа славно, а произтичащият от това адреналин трябва да се използва през останалата част от сезона", заяви Бонучи.

Напомняме, че в първия мач Ювентус загуби от Атлетико с резултат 2:0. Така италианският отбор се класира за четвъртфиналите на Шампионска лига.