Алегри: Ювентус демонстрира правилен характер

Старши- треньорът на Ювентус   Масимилиано Алегри коментира резултата от мача от 1/8 -финалите  на Шампионска  лига с Атлетико Мадрид (3: 0).

"Момчетата играха така, както би трябвало да играят тази вечер: с висока скорост и технично. В Мадрид не бяхме толкова агресивни, но днес показахме правилния характер. Продължихме да атакуваме, без да загубим баланс  в играта.

Спинацола игра добре на левия фланг. Бернардески  също бе добър, както и останалата част от тима. За да се постигне такъв резултат е необходимо всеки един от играчите да покаже изключителен футбол", заяви Алегри.

Напомняме, че в първия мач Ювентус загуби от Атлетико с резултат 2:0. Така италианският отбор се класира за четвъртфиналите на Шампионска лига.