Бенталеб: Малко вярваха в Шалке 04

Полузащитникът на Шалке 04 Набил Бенталеб коментира резултата от първия мач от 1/8 - финалите на Шампионска лига с Манчестър Сити. Срещата се проведе на стадион "Фелтинс-Арена" в Гелзенкирхен и завърши при резултат 3:2  в полза на гостите.

"Много сме разочаровани от резултата. Малцина вярваха в нас преди този мач. Малцина биха могли да повярват, че можем да запазим резултата след първото полувреме със Сити. Затова можем да се гордеем, дори и да имаме за какво да съжаляваме.

Допуснахме  три грешки  и в такъв турнир с такъв съперник трябваше да платим за него. Бяхме уверени, че можем да се докажем и да създадем проблеми за тях. Добре изпълнихме плана на играта в продължение на  85 минути", заяви Бенталеб.

Реваншът Манчестър Сити  - Шалке 04 ще се проведе на 12 март в Манчестър.