Женезио: Надявахме се на повече

Старши- треньорът  на Олимпик Лион Бруно Женезио коментира резултата от първия мач от 1/8-финалите на  Шампионска  лига с Барселона. Срещата се проведе в Лион на стадиона "Стад де Люмиер" и завърши при  резултат 0: 0.

"Надявахме се да постигнем повече днес. за целта имахме ситуации  през първото  полувреме. Но през второто полувреме трябваше да издържим много и по мое мнение,  позволихме на нашите съперници да създадат твърде много моменти. Все още имаме шансове да отидем по-далеч.

Прекалено бързо губехме топката и това доведе до факта, че трябваше да отблъскваме атака  след атака. Но ние сме все още в играта след половината от битката.

Мисля, че понякога ни липсваха технически умения да контролираме топката, особено през втората половина. Бяхме доволни от играта на защитата, но бяхме смели. Мисля, че бихме могли и би трябвало по-добре да разиграваме топката от нашата отбранителна линия и да създаваме  повече проблеми на нашите опоненти", заяви Женезио.

Реваншът между Барселона и Олимпик Лион  ще се състои на 13 март на стадион "Камп Ноу".