Ливърпул и Байерн Мюнхен оставиха интригата за реванша (видео)

Ливърпул и Байерн Мюнхен не успяха да си отбележат гол, завършвайки при резултат 0:0 в срещата помежду си от 1/8-финала в Шампионската лига на "Анфийлд". С изключение на първите 15 минути, първото полувреме бе доста интересно, като положения имаше и пред двете врати. Мане и Салах пропуснаха за домакините, а Коман и Гнабри нямаха късмет да се разпишат за баварците.

Второто полувреме започна със спорна ситуация в наказателното поле на Ливърпул. Левандовски падна след сблъсък с Фабиньо, но съдията подмина ситуацията и не отсъди дузпа. Последваха пропуски на Гнабри и Хамес Родригес, а малко преди края Мане бе близо до гола, но добрата намеса на Нойер не позволи на домакините да поведат и в крайна сметка до гол така и не се стигна. Така двата тима ще оставят интригата за реванша.