ПСЖ с единия крак на 1/4-финалите след успех над Манчестър Юнайтед

Пари Сен Жермен записа успех с 2:0 при визитата си на Манчестър Юнайтед в първия сблъсък помежду си на "Олд Трафорд" от 1/8-финала в Шампионската лига. През първата част се стигна до няколко интересни положения. В 30-ата минута Мбапе излезе сам срещу Де Хеа, но завършващия му удар не бе точен. Малко преди почивката последва пропуск и на Ди Мария.

Резултатът откри Преснел Кимпембе в 53-ата минута. След корнер той бе изпуснат от защитата на "червените дяволи" и отблизо засече кълбото в мрежата за 0:1. Килиан Мбапе удвои в 60-ата минута. Гостите организираха супер контраатака, като Ди Мария получи отляво и пусна към Мбапе, който отблизо засече във вратата за 0:2. До края положенията не бяха много, като в 89-ата минута Погба получи червен картон и напусна терена малко по-рано.