Сити продължи доминацията в шеста група (видео)

Манчестър Сити прие Хофенхайм в последната среща от тазгодишното издание на Шампионска лига. Днес на "Етихад Стейдиъм" домакините постигнаха четвъртата си победа в групата, и далеч пред всички останали отбори останаха на първа позиция. Втори след равенството 1:1 между Лион и Шахтьор, остава Лион, Шахтьор е трети, а Хофенхайм последен, като никой от тези отбори не успя да постигне повече от 1 успех в групата.

Лерой Сане бе звездата за Сити днес, след като той реализира и двата гола за победата на Манчестър Сити с 2:1. В 16-ата минута от дузпа гостите излязоха напред чрез Крамарич, но точно преди почивката от пряк-свободен удар от далечна дистанция германецът Сане изпълни прекрасно за 1:1.

В 61-ата минута пък при бърза атака той бе изведен от Стърлинг срещу вратаря, като го заобиколи и вкара за 2:1.