Интер се провали с гръм и трясък срещу ПСВ (видео)

Интер така и не успя да постигне задължителната победа днес и да се класира за директните елиминации на Шампионската лига. Отборът от Милано врътна реми 1:1 у дома срещу холандския ПСВ Айндховен, но то не се оказа достатъчно за отбора, след като Тотнъм взе точка при гостуването си на Барса.

Ървин Лосано откри резултата с глава в 13-ата минута, а Мауро Икарди възстанови равенството, също с глава, в 73-ата минута. Камъчето, което обърна колата на "нерадзурите", дойде в края, когато стана ясно, че Тотнъм е изравнил на Барселона чрез Лукас Моура. Това направи хиксът в Италия безпредметен и англичаните намериха място на осминафиналите заедно с каталунците.

След този мач отборът от Милано е 3-и в класирането с актив от 8 точки, а "филипсите" са на 4-ата позиция с 2 точки.