Спалети: Оптимисти сме

Старши-треньорът на Интер Лучано Спалети направи коментар на загубата с 1:0 от Тотнъм в мач от петия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.

"Общо взето направихме това, което бяхме планирали. Имаше обаче няколко минути, които бяха изключение. Като цяло сме много разочаровани от резултата. Ще изиграем следващия мач с ПСВ, ще се опитаме да победим, и ще видим какво ще се случи.

Тотнъм има умението да държи противниците си под напрежение до самия край. Направих голяма грешка, че не оставих Наинголан на пейката. Смених го малко преди почивката заради контузия. Така загубих една смяна в този мач.

Остава оптимизмът,, че можем да излезем от групите. Не мога да си представя, че играчи като Пике, Суарес и Меси се страхуват от Тотнъм и ще допуснат загуба на собствения си стадион", заяви Спалети.