Реал вкара два на Рома (видео)

Реал Мадрид се наложи с 2:0 при визитата си на Рома в мач от 5-ия кръг в груповата фаза на Шампионската лига. В средата на първото полувреме се стигна до неприятна новина за домакините, след като Стефан Ел Шаарауи отстъпи мястото си на Джъстин Клуйверт, тъй като не можа да продължи срещата заради травма.

Две минути след паузата Гарет Бейлдаде аванс на испанците в резултата. Той наказа груба грешка на Федерико Фасио, който се опита да върне с глава топката към Олсен, но я подари на уелсеца, за когото не бе проблем да се разпише с 1:0. В 59-ата минута Лукас Васкес бе точен за 0:2 и по този начин сложи край на интригата. До края на мача имаше още няколко положения, но в крайна сметка до нов гол не се стигна.

Така Реал вече еднолично е на първо място в групата с 12 точки, докато "вълците" са втори с 9 пункта.