Рома с успех срещу ЦСКА в Москва (видео)

Рома записа успех с 2:1 при визитата си на ЦСКА Москва на стадион “Лужники" в двубой от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Костас Манолас откри резултата в 4-ата минута, като вина за гола носи Акимфеев, който допусна да бъде изпреварен.

В 50-ата Арнор Сигурдсон изравни за домакините, които шест минути по-късно останаха с човек по-малко след червен картон на Магнусон. Пелегрини отново изведе гостите напред в 59-ата минута. Останаха обаче съмнения, че авторът на попадението е в положение на засада. Такава не бе маркирана и попадението бе зачетено. Така "вълците" си спечелиха три точки.

С успеха тимът на Еузебио ди Франческо събра 9 точки и временно излезе на лидерската позиция. Руските "армейци" вече са трети с четири пункта. По-късно Реал Мадрид гостува на Виктория Пилзен.