Интер и Барса поделиха по точка, Тотнъм с обрат срещу ПСВ (видео)

Интер и Барселона завършиха при резултат 1:1 в мача помежду си от 4-ия кръг на Шампионската лига. Въпреки многото положения, двубоят вървеше към нулево равенство, но в последните десет минути двата отбора все пак си размениха по едно попадение. Резервата Малком вкара гол в 83-ата минута за каталунците, но само 4 минути по-късно Мауро Икарди изравни и донесе точка за домакините.

След този мач каталунците вее имат 10 точки, докато "нерадзурите" са със 7 пункта.

В другия мач от група “В" - Тотнъм се наложи с 2:1 над ПСВ Айндховен. Ранен гол на Де Йонг (2) даде аванс на гостите. "Шпорите" все пак успяха да обърнат резултата в своя полза. Хари Кейн изравни в 78-ата, а автогол на Сейнсбъри (89) в края донесе успеха на англичаните.