Анри ще почака за първата си победа - Монако стигна само до равенство срещу Брюж

Монако не успя да запише победа и във втория мач на френската легенда Тиери Анри начело на "монегаските“. Тимът завърши наравно 1:1 като гости на белгийски Брюж на стадион "Жан Брейдел Стейдиъм“ в Брюксел в среща от Група А в Шампионската лига. Така и двата тима записаха първи точки в тазгодишното издание на турнира.

И двете попадения в срещата паднаха преди почивката. В 32-ата минута Муса Сила откри за гостите. Головин изведе Сила зад защитата на Брюж. Нападателят на "монегаските“ не се поколеба и от малък ъгъл по диагонал стреля покрай Летица, носейки аванс на своя отбор. В 40-ата минута белгийците изравниха резултата чрез Уесли. Той засече с глава едно прецизно центриране на Ханс Ванакен отляво, след като успя да надскочи бранител на Монако и да забие топката в долния ляв ъгъл на вратата на Монако, фиксирайки крайния резултат.