ЦСКА Москва шокира Реал Мадрид, Рома с разгромен успех

ЦСКА Москва се наложи над Реал Мадрид с минималното 1:0 в среща от груповата фаза на Шампионска лига. Единственото попадение в срещата падна още във 2-ата минута, когато Влашич наказа груба грешка в защитата на испанците. До края на мача "армейците" се бранеха добре и успяха да задържат аванса си. В добавеното време направилият страхотен мач Акинфеев провокира съдията, който му показа два бързи картона и го изгони. Все пак ЦСКА стигна до този страхотен успех.

В друга среща от групата Рома разпиля Виктория Пилзен с 5:0. Джеко даде ранен аванс на "вълците" с попадение в 3-ата минута. Отново Джеко бе точен пет минути преди края на първата част. Юндер направи резултата класически в 64-ата минута, Клуиверт бе точен за 4:0 в 73-ата минута. В края на мача Джеко оформи своя хеттрик, както крайния резултат в двубоя.