Реал Мадрид стартира защитата на титлата си с победа, Виктория Пилзен и ЦСКА с равенство

Европейският клубен шампион Реал Мадрид се наложи над Рома с 3:0 в първия си мач от настоящото издание на Шампионската лига. "Белия балет" очаквано стигнаха до успеха, тъй като бяха в ролята на фаворит, след като спечели турнира в предишните три издания.

"Вълците" бяха много близо до това да запишат нулево първо полувреме, но в самия край на първата част Иско се разписа от фаул и даде аванс на мадридчани. В 58-ата минута Модрич се отчете с асистенция, а ударът на Бейл не остави никакви шансове на Олсен. В самия край на мача Мариано Диас оформи крайния резултат, разписвайки се за класическото 3:0.

В другата среща от групата -  Виктория Пилзен и ЦСКА Москва завършиха при резултат - 2:2. Михаел Кръменчик (29', 41') вкара двата гола за домакините, а за руснаците точни бяха Чалов в 49-ата и Влашич от дузпа в добавеното време на срещата.