Късен обрат за Интер срещу Тотнъм на старта в ШЛ

Интер се наложи над Тотнъм с 2:1 в срещата помежду им от група "B" на Шампионската лига. Двубоят бе първи и за двата тима в новия сезон на най-комерсиалния футболен турнир. Всичко по-интересно в мача се случи след почивката.

В 53-ата минута Ериксен стреля от границата на наказателното поле, Ханданович отрази удара, но топката се върна обратно при датчанина, който при добавката бе точен, след като прехвърли по красив начин словенеца - 1:0. В 85-ата минута звездата на Интер Мауро Икарди блесна с фантастично изпълнение на воле от границата на наказателното поле, с което успя да възстанови равенството.

В 93-ата минута "нерадзурите" стигнаха до успеха. Това стана след изпълнение на корнер, като Де Фрай с глава отклони топката към Весино, който я прати в мрежата за 2:1 за радост на феновете на домакините.