Юндер: Можех да бъда в Киев. Те ни отнеха финала

Полузащитникът на Рома Джингиз Юндер заяви, че все още не може да се примири с отпадането на отбора от Шампионска лига. Напомняме, че "вълците" бяха отстранени от Ливърпул в полуфиналите на главния европейски клубен турнир, като двата тима направиха два вълнуващи мача, завършили с общ резултат 7:6 в полза на англичаните.

"Ливърпул започна много добре и бързо проведе с 2:0 в първия мач. Те бяха неумолими и продължиха да вкарват. След 5:0 всички бяхме разстроени, но Ливърпул се измори. През последните 15 минути ние доминирахме и вкарахме два гола. Ако разполагахме с още пет минути, ние можехме да вкараме още няколко.

В Рим имаше две дузпи, които не ни дадоха. Не искам да критикувам рефера, само на 20 години съм, но това е истината.

Сега можех да бъда в Киев. Те ни отнеха финала. Това е моето мнение", заяви Юндер.