Пероти: Рано е да бъдем погребани

Полузащитникът на Рома Диего Пероти сподели мнение за поражението от Шахтьор с 2:1 в мач от плейофите на Шампионска лига.

"Трябваше по-добре да играем, но сега ще анализираме какво се случи след почивката и ще помним, че 1:0 би ни класирало за четвъртфиналите.

Наистина, също се питам какво се случи през второто полувреме. Трябваше да победим, отчитайки хода на играта през първото полувреме. Много сме разочаровани от ужасното второ полувреме, но сами сме си виновни. Не търся оправдания.Рано е да бъдем погребани в този сблъсък, но интригата щеше да бъде убита, ако не бях изчистил топката от линията.

Досаден резултат, макар че вкарахме гол и играхме добре. Нямам на идея, дали първият гол на Шахтьор ни извади от релси или сами се огънахме. Нямам отговор. Може би не ни достига малко опит. Но всичко, което можем да направим е да запретнем ръкави и да работим. Ще видим какво ще се случи в реванша", заяви Пероти.