Хайнкес: Ще се готвим сериозно за реванша

Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Юп Хайнкес отбеляза, че отборът е показал прекрасен футбол в мача с Бешикташ от осминафиналите на Шампионска лига. Заедно с това специалистът призова играчите си да не се отпускат, въпреки победа с 5:0.

"Мисля, че видяхме две различни полувремена от страна на нашия отбор. Не играхме с високо темпо до почивката, лошо комбинирахме и позволявахме на Бешикташ повече да атакува. Голът в края на първото полувреме ни даде психологическо преимущество и след почивката видяхме съвсем друг Байерн. Вкарахме няколко великолепни гола и покзахме прекрасен футбол. Много съм доволен от играта.

За всеки отбор е много трудно да играе в намален състав в Шампионска лига. Продължавам да смятам, че Бешикташ е много добър отбор, в който има много опитни футболисти, играли по цяла Европа. Радвам се на комфортния резултат в мач с такъв отбор. Ще се готвим за реванша с пълна сериозност.Не бива да се рискува в Шампионска лига", заяви Хайнкес.