Този път Байерн впечатли срещу ПСЖ (видео)

Байерн Мюнхен записа успех с 3:1 над гостуващия Пари Сен Жермен в последната среща за двата тима от Група “В" на Шампионската лига. По този начин баварците си върнаха на този съперник за загубата (0:3) на френска земя в първата среща.

Резултатът бе открит след осем минути игра. Кингсли Коман с глава намери в малкото наказателно поле Роберт Левандовски, който бе оставен непокрит и полякът без проблеми откри - 1:0. В 37-ата минута падна второто попадение. Хамес Родригес центрира към Корентен Толисо и французинът наказа сънародниците си с глава.

Пет минути след почивката ПСЖ върна интригата в двубоя. Единсон Кавани намери елегантно Мбапе и младокът с глава намали за 2:1. В 69-ата минута баварците нанесоха своя трети и решаващ удар, след като отново Толисо вкара във френската врата и по този начин оформи крайния резултат. Все пак и двата отбора продължават напред в надпреварата.

В другия двубой от групата Андерлехт се наложи с минималното 1:0 над Селтик, също в мач без значение. Единственият гол падна след малко повече от час игра, когато Симунович си отбеляза автогол.