Реал и Тотнъм стартираха с победи в своята група (видео)

Реал Мадрид се наложи над Апоел Никозия с класическото 3:0 в среща от Група "Н" на Шампионската лига. Кристиано Роналдо вкара първите двата гола за своя тим. Португалецът откри резултата още в 12-ата минута, а в 51-ата минута отново той се разписа, но този път от дузпа.

В 61-ата минута десет по-късно Серхио Рамос се разписа, отбелязвайки красив гол със задна ножица. Иначе гостите от Кипър играха без българина Живко Миланов, който е контузен.

В дербито от тази група Тотнъм се наложи над Борусия Дортмунд с 3:1. След само 4 минути игра Хюн-Мин даде аванс на англичаните. Радостта им обаче бе кратка, тъй като Ярмоленко се разписа за BVB в 11-ата минута и възстанови равенството. "Шпорите" бързо си върнаха аванса, след като Кейн се разписа в 15-ата минута. След това ударно начало, двата тима намалиха темпото и до нов гол не се стигна през тази част.

След почивката отново Кейн (60) успя да се разпише и по този начин сложи точка на спора в двубоя.