Юве отново би Монако и е на финал в Шампионска лига (видео)

Ювентус се наложи с 2:1 при домакинството си на Монако от 1/2-финала в Шампионската лига. Така "бианконерите" отиват на финал след общ резултат - 4:1 от двете срещи. "Старата госпожа" си свърши работата днес само за едно полувреме.

Точен за домакините на "Ювентус Стейдиъм" първо бе Марио Манджукич в 33-ата минута, а в 44-ата минута Даниел Алвеш удвои. При първия гол - Буфон даде началото на опасна атака, при която Алекс Сандро проби по крилото. Последва негово подаване към Дибала, който продължи към Дани Алвеш, а той центрира за Марио Манджукич, който не успя при първия си опит да стреля с глава, но при добавката бе точен.

Вторият гол падна, след като Дани Алвеш се разписа с фамозно воле, без да остави никакъв шанс на стража на "монегаските". Иначе малко след първия гол Игуаин също прати топката в мрежата, но реферът отсъди засада.

В 69-ата минута Килиан Мбапе върна един гол за гостите. Моутиньо навлезе опасно в наказателното поле на торинци, след което отправи успореден пас на голлинията, а Мбапе отблизо реализира. До края бе скучно и мачът се доиграваше.