Верати: Вината не е в съдията

Полузащитникът на Пари Сен Жермен Марко Верати сподели мнение за срещата с Барселона от осминафиналите на Шампионска лига, в която французите претърпяха поражение с 6;1 и отпаднаха от турнира.

"Голът на Кавани ни върна спокойствието. Размених няколко думи с играчи на Барселона и те ми казаха, че всичко е приключило. Не мога да разбера, по какъв начин допуснахме три гола за седем минути, но това е футболът. Никога няма да забравя този мач. Надявам се, че той ще бъде урок за нас. Барселона се класира заслужено. През първото полувреме домакините оказаха много силен натиск и за нас беше трудно да се противопоставим. След почивката заиграхме по-добре, но допуснахме трети гол. Сега ни очаква тежък период. Трябва да намерим сили, за да вдигнем глави. Трябва да останем мъже. Всички сме разстроени. Загубихме с 1:6 и вината не е в съдията. Основната отговорност е в самите нас", заяви Верати.